Новини світу
Україна-суспільство
Політика

У цьогорічній Кримській платформі візьмуть участь близько 60 країн

Серед них близько 40 на рівні президентів та прем’єр-міністрів.

У цьогорічній Кримській платформі візьмуть участь близько 60 країн - зображення

Станом на сьогодні, 22 серпня, участь в другому саміті Міжнародної Кримської платформи підтвердили вже близько 60 країн і міжнародних організацій. Серед них близько 40 на рівні президентів та прем’єр-міністрів. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Цьогоріч Кримська платформа має стати дійсно глобальною, а її географія розшириться, зокрема за рахунок країн Африканського континенту та іншого боку Атлантики.

"Для того, щоб зробити Кримську платформу справді глобальною, ми активно переконували держави усіх континентів, що цей формат не лише про Крим, а загалом про справедливість, міжнародне право, повагу до кордонів і дотримання принципу територіальної цілісності.

Абсолютна більшість держав світу відчувають, що дотримання цих принципів складає основу безпеки їхніх власних країн і їхніх людей. Тому в успіху Міжнародної Кримської платформи, мета якої – деокупація Криму та відновлення міжнародного права – зацікавлений весь світ", –

МЗС

У міністерстві також акцентували на тому, що цьогорічний саміт позитивно здивує як кількістю учасників, так і глобальною географією та рівнем представленості.

Нагадаємо, п’ять європейських країн підтримали рішення не видаватиме візи росіянам.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.