Буча
Події

У Бучанському районі відбудеться відкритий чемпіонат із підлідного лову

16.02.2022
Змагання для риболовів пройдуть 20 лютого у Бабинцях.

У Бучанському районі відбудеться відкритий чемпіонат із підлідного лову - зображення
Фото: pixabay

На фейсбук-сторінці Бабинецького старостинського округу повідомили, що незабаром відділ молоді та спорту Бучанської міської ради та Громадська організація "Клуб рибалок-любителів "КРУЧА" проведуть традиційний V відкритий чемпіонат Бабинець з підлідного лову риби.

Чемпіонат відбудеться 20 лютого з 8:30 в селищі Бабинці за адресою – вулиця Заводська, 48, Заводський став, біля кафе "ІЗБА".

"Змагання будуть проводитися в особисто-командному заліку (команда 3 особи). Реєстрація учасників – з 07:30 до 08:00 год", – йдеться у дописі.

Гостей та учасників заходу чекає рибальська юшка, дружні спілкування та захопливі змагання з призами, нагородами та медалями.

Нагадаємо, екоінспектори вилучили в браконьєрів на Київському водосховищі понад 100 кілограмів риби. Також інспектори виявили лодку-амфібію, на яку власник не мав документів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.