У Броварах підлітки так побилися, що їх зі школи забрала швидка
![У Броварах підлітки так побилися, що їх зі школи забрала швидка У Броварах підлітки так побилися, що їх зі школи забрала швидка - зображення](/storage/resized/lg/news/95568547-8cad-433e-8daf-ef6a8e649762/12_brovary.jpg)
В одній зі шкіл у Броварах бійка між підлітками закінчилася викликом швидкої.
Як повідомляють в Трибуні Броварів, інцидент стався 12 січня біля 11:00, під час перерви. Між двома 14-річними хлопцями почалася бійка. В результаті в одного з підлітків – підозри на перелом носа та забій м’яких тканин голови. У іншого – особливих травм немає, діагностували у відділенні екстреної невідкладної спеціалізованої допомоги Броварської лікарні.
Шоковані батьки наразі інцидент не коментують, проте зазначають, що хлопці – найкращі друзі.
Нагадаємо, у Києві через повідомлення про мінування вбухотехнікам доведеться перевірити близько 500 навчальних закладів. Також повідомлялося раніше, що в столиці затримали чоловіка з гранатою в кишені. Киянина правоохоронці затримали та розпочали кримінальне провадження.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.