У Броварах облаштують нове поле зі штучним покриттям та майданчик з тренажерами
Днями, Бровари вівдвідав очільник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв. Під час візиту було оглянуто місце майбутнього спортмайданчика по вулиці Київській, біля ДНЗ "Віночок".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96235682_10216821912481576_5630508198692651008_n.jpg)
"В рамках Київської обласної програми "Київщина спортивна" управлінням фізичної культури і спорту КОДА проходить закупівля обладнання, а за місцевий бюджет облаштування", - розповів "ПОГЛЯДу" очільник спорту Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96085091_10216821912761583_3666333402698612736_n.jpg)
Отже, вже зовсім скоро в місті з'явиться нове поле зі штучним покриттям розміром 42Х22 метри, а також майданчик з тренажерами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96086252_10216821912161568_4857039151947579392_n.jpg)