#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Бровари
Здоров'я
Київщина-суспільство

У Броварах міністр охорони здоров'я виїжджав на виклики разом з екстреною допомогою (ВІДЕО)

24.07.2020 Руслан Семенець 0

24 липня до Броварів завітав міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Максим Володимирович відвідав Броварську багатопрофільну клінічну лікарню (ББКЛ), щоб на власні очі побачити роботу естреної медичної допомоги.

"Щоб реформувати, потрібно у це питання повністю зануритися та поспілкуватися вживу з працівниками "екстреної", відчути все зсередини, побувати на викликах, побачити , в яких умовах вони працюють, та у чому мають потребу. Тоді набагато легше і точніше ми зможемо робити кроки по реформуванню", - розповів міністр кореспонденту "Погляду".

Він наголосив, що "на "103" за 2019 рік надійшло 6 млн 900 тис. викликів. Тобто, саме стільки людей набирали "103", бо їм потрібна була допомога, тому для суспільства дуже важливо питання реформування медицини".

Згадав міністр і про заробітну плату, зауваживши, що за стільки років держава не спромоглася підвищити платню медичним працівникам, а від цього залежить і якість надання медичних послуг.

"На моє переконання, заробітна плата медпрацівників повинна починатися не з тих цифр, які є на сьогоднішній день", - зауважив Максим Степанов.

Поспілкувався міністр і з представниками Координаційної ради учасників АТО/ООС Київської області та місцевої ГО «СВАБ». Предметом діалогу були спірні питання щодо впровадження другого кроку медичної реформи в частині, що стосується лікування та реабілітацї ветеранів АТО/ООС. Попередньо домовилися про більш ґрунтовний діалог на наступному тижні.

Серед вищезазначених питань також буде приділена увага відсутності в Київській області профільного госпіталю для реабілітації та лікування учасників АТО/ООС.

Нагадаємо, аби протидіяти фальсифікації українських ліків, у МОЗ планують упродовж 2-2,5 років запровадити 2D-кодування усіх препаратів, як власного, так й імпортного виробництва.

Фото/відео: Руслан Семенець, інформаційна агенція "Погляд"