У Борисполі на території школи шукали поховання часів Другої світової
Про поховання на території школи повідомив місцевий житель.
Володимир Гуріненко стверджував, що на території Бориспільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка німці стратили багато бориспільців.
Пошукові роботи відбувалися 13 липня фахівцями АППО "Дніпро-Україна".
Як розповіли у Виконавчому комітеті Бориспільської міської ради археологічна розвідка проводилася шляхом шурфування на глибину до 1,7 метра.
Проте жодних ознак поховань чи людських решток на відповідній території виявлено не було.
Довідка.
23 вересня 1941 року Бориспіль окупували німецькі війська. На території аеродрому до жовтня 1942 року функціонував табір для військовополонених.
В ІА "Армія Інформ" розмістили цитату зі щоденника німецького артилериста Ойгена Забальта, який прибув 23 вересня в Бориспіль:
«Ніч з 23-го на 24 вересня проводимо на аеродромі й охороняємо полонених. Цей натовп (10 наших на 3 500 росіян) ми супроводжуємо в Бровари, неподалік від Києва. Жахливий марш. Ідемо через безконечні рівнини й невеликі села. Всі кидаються пити воду зі смердючих калюж. Така доля полонених. Сподіваюся, що нам не доведеться переживати подібне».
За два роки окупації нацисти вбили і закатували в районі 497 громадян. Понад 5 тисяч вивезли до Німеччини. В боях за визволення від німецьких загарбників загинуло понад 8 тисяч мешканців району, у тому числі понад три тисячі бориспільців. Більше 5 тисяч воїнів лежать в братських могилах району (інформація із Вікіпедії).