У Баришівці судитимуть живодерів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64532808_2124994247555783_5681034653524295680_n.jpg)
18 червня Баришівський суд Київської області обиратиме запобіжний захід Яні Майбороді.
Жінку разом із її спільником Вадимом Лобком 14 листопада, затримали в селі Баришівка під Києвом в автомобілі яких були виявлені близько півсотні трупів тварин.
За словами зооактівістов, Яна Майборода під псевдонімом Ольга Колесникова не тільки мала притулок, який перетворилося на «концтабір», а й брала породистих тварин на перетримку, після чого крала їх для подальшого продажу.
Судове засідання відбудеться за адресою смт Баришівка, вул. Київський шлях, 61 о 10:30.