Цьогоріч місцем проведення обласного етапу «Яскраві діти України» обрано Бородянку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/1705_yaskravi-dity.jpg)
Про це стало відомо на засіданні оргкомітету з відзначення урочистостей до Міжнародного Дня захисту дітей у Бородянському районі, що відбулося 16 травня.
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» відбудеться 31 травня у Бородянському районному палаці культури ім. Тараса Шевченка.
Районні урочистості до Міжнародного дня захисту дітей також відбудуться 31 травня на центральній площі ім. Тараса Шевченка в Бородянці, йдеться в повідомлені Бородянської РДА.