Новини
Україна
Буча

Ціни на тепло і гарячу воду до кінця сезону не зростатимуть


Представники уряду, НКРЕКП, «Нафтогазу» та Асоціації міст України (серед них - і Бучанський міський голова Анатолій Федорук) підписали тарифний меморандум.

Меморандум про непідвищення тарифів на опалення та гарячу воду сьогодні, 9 лютого, підписали уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляють «Урядовий портал» та Бучанська міська рада.

Згідно з ним, ціни на гарячу воду та опалення не зростатимуть до кінця опалювального сезону.

«Сьогодні я радий, що було підписано меморандум, у якому зафіксовано обіцянку перед людьми – тарифи на гарячу воду та опалення не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону», – заявив прем'єр Денис Шмигаль.

Меморандум підписали:

  • від АМУ: голова АМУ, київський міський голова Віталій Кличко; одеський міський голова Геннадій Труханов; житомирський міський голова Сергій Сухомлин; бучанський міський голова Анатолій Федорук;
  • по онлайн-відеозв’язку приєдналися: дніпровський міський голова Борис Філатов; львівський міський голова Андрій Садовий; маріупольський міський голова Вадим Бойченко;
  • від уряду: міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов; перший заступник міністра енергетики України Юрій Вітренко; голова НКРЕКП Валерій Тарасюк; голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв по відеозв’язку.

Крім того, у меморандумі сказано, що підприємства комунальної теплоенергетики отримають природний газ в обсягах, що забезпечать стале проходження опалювального сезону.

Уряд погодився, що збитки комунальних підприємств, отримані від державного регулювання тарифів на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні, будуть компенсовані до 1 жовтня 2021 року. Мінрегіон, Міненерго, НАК, АМУ спільно визначать фінансові джерела для цієї компенсації і розроблять відповідні законодавчі інструменти. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що 36 ОТГ Київщини підписали меморандум про співпрацю з поліцією.

Також ми розповідали, що Бучанська міська рада підписала меморандум про співпрацю з ДП «Антонов».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: Бучанська міська рада