Новини
Новини світу
За кордоном

Теракт у Стамбулі: Туреччина не прийняла співчуття США (ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу повідомив, що цей теракт планувався в Сирії, за дорученням штабу курдської організації.

Влада Туреччини не прийняла співчуття посольства США у зв'язку з терактом в центрі Стамбула. Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу повідомив, що цей теракт планувався в Сирії, за дорученням штабу курдської організації.

“Ми не приймаємо співчуття американського посольства, ми відкидаємо їх. Годуючи терористичні райони в Сирії і фінансуючи їх зі свого бюджету, наш союзник розуміє, що цим порушує мир в Туреччині. Ми, звичайно, не будемо мовчати з цього приводу. Ми нікому не вороги, але більше ми не можемо терпіти ці зради", - заявив турецький міністр.

Вибух у Стамбулі стався на популярній пішохідній вулиці Істікляль вдень у неділю 13 листопада. Внаслідок теракту загинули 6 осіб і ще 80 отримали поранення. Правоохоронці вже затримали жінку підозрювану у скоєнні теракту.

Нагадаємо, в жовтні в Туреччині спустили на воду новий український корвет "Гетьман Іван Мазепа".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.