Юні художники Обухова в малюнках відобразили своє бачення подій Голодомору.
Виставка малюнків присвячена 85 - тим роковинам Голодомору, відкрилась у нашому місті ще 22 листопада минулого року. Автори усіх робіт - юні художники Дитячої школи мистецтв Обухова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/46679879_2141281612855952_467445213791518720_n.jpg)
З моменту відкриття, виставка не втратила своєї актуальності і живе своїм насиченим життям, подорожуючи навчальними закладами району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/48396529_1514641251999252_31851958503473152_n.jpg)
Малюнки учнів школи мистецтв вже побачили школярі Германівської ЗОШ, а зараз ця експозиція присвячена темі Голодомору, демонструється у Козинській школі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/46513841_2141281532855960_7575998229091713024_n.jpg)
Всього було представлено біля двох десятків малюнків, виконаних у декількох техніках. Усі роботи були різними за ідейним змістом, адже уявлення тих страшних подій у кожної дитини було своє. Воно формувалося за допомогою декількох історичних лекцій про одну з найстрашніших сторінок нашої держави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/46502254_2141281449522635_1161931263662096384_n.jpg)
Лариса Рябченко - викладач образотворчого мистецтва ДШМ м. Обухів, розповіла журналіста ІА «Погляд» про те, як тривала підготовка дітей перед створенням малюнків.
-Все це не без допомоги сподвижницької діяльності Олени Василівни Артюшенко. Вона нашим дітям читала лекції та проводила бесіди і це за її сприяння запрошують усюди нашу виставку.
Виставка торкається і знаходить відгук у серцях поколінь глядачів, але просвітницька діяльність спрямована перш за все на дітей, каже викладач ДШМ - Лариса Рябченко.