Новини
Обухів

Тема Голодомору в творчих роботах дітей


Юні художники Обухова в малюнках відобразили своє бачення подій Голодомору. Виставка малюнків присвячена 85 - тим роковинам Голодомору, відкрилась у нашому місті ще 22 листопада минулого року. Автори усіх робіт - юні художники Дитячої школи мистецтв Обухова.   З моменту відкриття, виставка не втратила  своєї актуальності і живе  своїм насиченим життям, подорожуючи навчальними закладами району. Малюнки учнів школи мистецтв вже побачили школярі  Германівської ЗОШ, а зараз ця експозиція присвячена темі Голодомору, демонструється у Козинській школі. Всього було представлено біля двох десятків малюнків, виконаних у декількох техніках. Усі роботи були різними за ідейним змістом, адже уявлення тих страшних подій у кожної дитини було своє. Воно формувалося за допомогою декількох історичних лекцій про одну з найстрашніших сторінок нашої держави.    Лариса Рябченко - викладач образотворчого мистецтва ДШМ м. Обухів, розповіла журналіста ІА «Погляд» про те, як тривала підготовка дітей перед створенням малюнків.
-Все це не без допомоги сподвижницької діяльності Олени Василівни Артюшенко. Вона нашим дітям читала лекції та проводила бесіди і це за її сприяння запрошують усюди нашу виставку.
     Виставка торкається  і знаходить відгук у серцях поколінь глядачів, але просвітницька  діяльність спрямована перш за все на дітей, каже викладач ДШМ - Лариса Рябченко.