Новини
Україна
Новини Київської області
Технології

Telegram презентував групові відеодзвінки


У травні 2021 року у Telegram з'являться повноцінні відеочати, у яких можна буде проводити конференції. У месенджері відзначають, що пандемія показала, наскільки це важлива функція для користувачів.

Месенджер Telegram випустить функцію групових відеодзвінків у травні 2021 року. Творці платформи відзначають, що це буде повноцінна функція, яка буде містити підтримку вебконференцій.

Засновник месенджера Павло Дуров розповів про це в офіційному каналі.

«Ми додамо відеовсесвіт до наших голосових чатів у травні, що зробить Telegram потужною платформою для групових відеодзвінків», зазначив він.

«Спільне використання екрану, шифрування, шумопоглинання, підтримка ноутбуків й планшетів все, що ви очікуєте від сучасного інструменту для відеоконференцій, але з призначеним для користувача інтерфейсом, швидкістю і шифруванням Telegram. Залишайтеся з нами!" додав Дуров.

Читайте також: Sony використовує штучний інтелект для налаштування ігрового процесу у відеоіграх

У блозі месенджера у квітні 2020 року на честь досягнення 400 млн користувачів компанія написала, що пандемія «наголосила на необхідності в надійному засобі відеозв'язку», назвавши відеодзвінки у 2020 році «багато в чому схожими на обмін повідомленнями у 2013 році».

Однак компанія також підкреслила важливість безпеки для групових відеодзвінків можливо, саме це і стало причиною затримки публікації цієї функції.

Залишайтеся першими, хто дізнається найсвіжіші новини Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.