Новини
Україна-суспільство

Тарифи на газ: постачальники встановлять річну вартість


НКРЕКП схвалила запровадження базової річної пропозиції, яку мають пропонувати постачальники всім побутовим споживачам на період з 1 травня 2021-го по 30 квітня 2022 року.

Фото: pixabay

Про це повідомляє пресслужба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

"З метою захисту побутових споживачів природного газу від цінових коливань на цей енергетичний ресурс зазначеним проектом рішення пропонується запровадити базову річну пропозицію, яка буде пропонуватися постачальниками та діятиме у період з 01 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року", -

НКРЕКП

Нагадаємо, "Погляд" також повідомляв, що постачальники природного газу побутовим споживачам, що постачають з 1 травня 2021 року в рамках базової річної пропозиції, зобов’язані до 25 квітня 2021 року оприлюднити на власних вебсайтах ціну на природний газ та іншу інформацію про базову річну пропозицію.

Також ми писали, що термін установки газових лічильників подовжили до 1 січня 2023 року для тих споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.

Перекоси, що виникають через надмірну монополізацію газового сегмента, викликали потребу в ухваленні тимчасових рішень про обмеження газових тарифів у піковий для споживання період, інформував "Погляд".

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.