#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Тарас Тополя: Підтримка ініціативи зі збереження Біличанського лісу

29.12.2021
Проголосуйте за проєкт Руху ЧЕСНО, який подав на конкурс Фонду родини Богдана Гаврилишина відеоролик про боротьбу за збереження Біличанського лісу.

Тарас Тополя: Підтримка ініціативи зі збереження Біличанського лісу - зображення

Друзі, прошу підтримати ініціативу зі збереження Біличанського лісу під Києвом.

Проголосуйте за проєкт Руху ЧЕСНО, який подав на конкурс Фонду родини Богдана Гаврилишина відеоролик про боротьбу за збереження Біличанського лісу (за посиланням внизу обираєте Рух ЧЕСНО).

Це допоможе зберегти шматочок ще не забудованої черговими «панельками» природи. Голосування за посиланням.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.