Стало відомо, як навчатимуться школярі Київщини після зимових канікул
Навчання відновиться у дистанційному режимі, і невідомо, скільки так триватиме.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/DSYT.png)
«Школи будуть знаходитись на канікулах до 11 або 18 січня. Після цього діти відновлять навчання, але дистанційно вдома. Як довго це триватиме, залежить від епідемічної ситуації». Про це сьогодні, 6 січня, повідомив, голова КОДА Василь Володін.
Як поінформувала пресслужба Київської ОДА, нині коронавірус щодня діагностують у кількох сотень жителів Київщини, і щоразу серед нових інфікованих є діти.
Очільник області попросив батьків уважно стежити за здоров’ям своїх дітей і дотримуватися протиепідемічних норм, особливо у період свят. Володін порадив уникати скупчень людей і користуватися антисептиками.
Як повідомляв «Погляд», Україна підписала перший договір про постачання вакцин проти COVID-19.
«Погляд» розповів, що продаватимуть у магазинах під час локдауну.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.