Біла Церква

Спортсменка з Білої Церкви стала володаркою Кубка України з таїландського боксу

Також на змаганнях відзначилися й інші вихованці білоцерківського спортивного клубу "Спарта".

Спортсменка з Білої Церкви стала володаркою Кубка України з таїландського боксу - зображення

Наприкінці січня в Одесі відбувся Кубок України з таїландського боксу, а також відкритий чемпіонат міста Одеса серед юнаків та юніорів. Спортсменам Київщини вдалося вибороти на змаганнях нагороди. Зокрема, в складі збірної команди Київської області відзначилися вихованці білоцерківського спортивного клубу "Спарта", повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Відтак, володаркою Кубка України у ваговій категорії 57 кг стала Анна Мошенець. Натомість серед юнаків та юніорів в Одеській першості Дмитро Грабовський посів перше місце (14-15 років, в.к. 60 кг). Дар'я Конош здобула срібну медаль (16-17 років, в.к. 57 кг), а Павло Гриценко забрав бронзу чемпіонату (14-15 років, в.к. 54 кг).

Таїландський бокс Муей Тай – таїландське бойове мистецтво, яке популярне в багатьох частинах світу. Муей Тай ще називають "боксом восьмируких", тому що завдавати удари по опоненту можна не лише кулаками. У таїландському боксі вісім "контактних точок", тоді як в класичному боксі – дві, а в кікбоксингу, наприклад, – чотири. В муей тай ударними поверхнями є руки, гомілки, лікті й коліна. Перед початком двобою в рингу кожен з бійців проводить ритуал очищення – традиційна молитва і церемоніальний танець.

Нагадаємо, днями стало відомо, що на Олімпійських іграх виступить біатлоністка з Київщини.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.