Новини
Україна
Васильків
Культура

Співачку з Василькова Jerry Heil номінували на Music Moves Europe Awards 2023

Раніше лауреатами цієї премії ставали Alyona Alyona та Alina Pash.

Співачку з Василькова Jerry Heil номінували на Music Moves Europe Awards 2023 - зображення

Українську співачку та авторку пісень Jerry Heil номінували на здобуття престижної міжнародної премії Music Moves Europe Awards 2023 - щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики.

Про це співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram з підписом "Я представляю нашу країну у престижній європейській номінації MME Awards! Зробимо, щоб Україна перемогла і тут".

Також Яна (справжнє імя Jerry Heil) закликала українців підтримати її голосами на сайті премії.

"Народ, я зараз просто в шоці від того, що зараз відбувається з українською музикою. Напевно, настав наш час, настало майбутнє і воно зараз у теперішньому. Мене номінували, але тепер потрібно там виграти, щоб воно пішло у світ. І це вже залежить від вас, я сама не можу за себе багато разів проголосувати, а ви можете. Тому я дуже сподіваюся на вашу підтримку і сподіваюся, що перемога буде за Україною і в цьому конкурсі", –

співачка Jerry Heil

Співачку з Василькова Jerry Heil номінували на Music Moves Europe Awards 2023 - зображення

Jerry Heil (Яна Шемаєва) стала відомою як відеоблогерка та кавер-виконавиця завдяки переспівам пісень світових та українських виконавців. Більшу популярність їй принесла авторська пісня "Охрана, отмєна" з її дебютного студійного альбому "Я – Яна" (2019, назва стилізована як "#Я_ЯНА"). Невдовзі цей трек отримав нагороду Jager Music Award.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.