Спілка митців Борисполя запрошує долучитися до флешмобу #одягни_свою_вишиванку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/5bad9a58cb-1-723x334-1-2000x952.jpg)
Творчі люди міста запрошують всіх охочих 21 травня приєднатися до флешмобу з нагоди святкування Дня вишиванки.
Вберися в улюблену вишиванку і опублікуй фото до свята!
Обов'язково зазнач хештег #одягни_свою_вишиванку.
Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, просто одягнувши вишиванку.