Новини
Україна

Скільки українців захотіли одноразової матеріальної допомоги для ФОПів

15.12.2020 Оксана Кириленко 0

За перший день прийому у додаток «Дія» було подано понад 33 тисячі заяв.

Фото з відкритих джерел

Подати заяву для отримання допомоги можна до 31 грудня.

Про це нагадали перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб та керівник проєкту «Дія» Мстислав Банік під час онлайн-брифінгу. 

У Мінцифрі зазначили, що надіслати форму можна у декілька кліків, що займе не більше 5 хвилин. Для отримання послуги на порталі необхідний лише КЕП (кваліфікований електронний підпис), а для отримання через застосунок — лише авторизація у ньому.

У міністерстві пояснили, що багато людей подають заяву одночасно, що й впливає на некоректну роботу додатку.

«Якщо у вас не виходить, зробіть паузу і спробуйте пізніше. Подати заяву на отримання допомоги можна з 14 до 31 грудня включно. Команда Мінцифри зараз працює над оптимізацією роботи з великим навантаженням», - зазначили у міністерстві.

Важливо! Можна отримати виплату лише через «Дію». Не слід вестися на фейкові новини, шахраїв та сервіси, які пропонують перерахувати гроші, щоб отримати виплату. І не передавати свої дані третім особам. 

Крім цього, як інформував «Погляд», підприємці можуть отримати допомогу від держави на дітей віком до 10 років.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.