Новини
Україна
Екологія

Скільки цьогоріч коштуватимуть новорічні ялинки в Україні?


Найдорожчими «новорічні красуні» будуть в Івано-Франківську, а найдешевші – в Харкові. На державних лісогосподарських підприємствах на Київщині реалізовуватимуть дерева в середньому по 106 грн.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Держлісагентстві.

Після 10 грудня в Україні відкриють ялинкові базари при державних лісогосподарських підприємствах. Цьогоріч українські лісівники планують реалізувати понад 500 тис. дерев. Середня ціна на ялинки – 75 грн, проте в залежності від регіону вона може бути більшою, або меншою.

Відтак, за найвищу ціну відпускатимуть «новорічних красунь» в Івано-Франківську, Чернівцях, Луганську, Києві, Запоріжжі та Львові. А от задешево купити дерево зможуть жителі Харкова, Шацька, Полтави, Сум та Луцька.

Інфографіка: Держлісагентство

«Популярністю серед українців користуються: сосна звичайна, сосна палласа (кримська), ялина європейська (смерека), ялина біла (ялиця)», – зазначають в Держлісагентстві.

Варто зазначити, що вказані суми – це лише відпускні ціни лісових господарств. Тож в кінцевому підсумку новорічні ялинки можуть обійтися українцям як мінімум в два рази дорожче. Однак купувати «новорічних красунь» можна не лише в магазинах чи на ринках, а й на спеціальних ялинкових базарах, які облаштовані біля держлісгоспів, це і дозволить суттєво зекономити.

Як повідомляв «Погляд», вже відомо, в скільки обійдеться столична новорічна ялинка цього року та у якому стилі вона буде прикрашена. А от на фуд-корти на Софіївській площі не варто розраховувати, столична влада прийняла рішення про встановлення новорічного дерева, розробивши чіткий план щодо дотримання карантинних правил.

Нагадаємо, Резиденцію Святого Миколая у Києві відкриють з 1 грудня, але в «карантинному режимі».