Шляхетний намір чи піар? Ірпінський голова Олександр Маркушин звернувся до Президента
Лист до президента. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин звернувся до Президента, Кабміну, Верховної ради. У своєму дописі в соцмережі новообраний голова нібито переймається високими тарифами на комунальні послуги. Що ж підштовхнуло байдужого до проблем містян Маркушина до такого кроку і чи щирі його наміри з’ясовувала Юлія Власенко.