Рух ЧЕСНО: Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи
Цей нардеп пропонує, по суті, знищити управління НАЗК, НАБУ, САП, як незалежними інституціями, які ведуть боротьбу з корупцією, а також вплинути на керівництво ДБР і БЕБ.
Він єдиний автор законопроєкту, під яким поки, на щастя, ніхто не підписався.
Для того, щоб всі розуміли, хто такий Клочко з фракції "Слуга народу", треба нагадати найепічніші моменти з його політичної біографії. У народі, якому він мав би служити, цей політик більше відомий, як "син маминої подруги".
Наші колеги з Bihus.info публікували розслідування, згідно з яким мати народного депутата, 70-річна Наталія, протягом останніх двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто Tesla. Ринкова вартість цього майна зараз приблизно 14,5 млн грн.
Почала вона його купувати, вже коли син потрапив до Верховної Ради.
Але сьогодні до своєї біографії Клочко додав ще один важливий штрих. Горе-законотворець хоче спотворити роботу важливих для країни антикорупційних органів, і передусім – НАБУ.
У своєму законопроєкті N7654 він вирішив змінити вимоги до кандидатів на очільників ключових антикорупційних та правоохоронних органів, і передусім це торкнеться НАБУ.
Адже якщо парламентарі приймуть цю єресь, то конкурс з відбору директора НАБУ доведеться зупинити, і процедура почнеться з нуля.
Навіть більше! Клочко вирішив, що можна і варто ввести додаткові причини, аби Кабмін за потреби міг позбутися вже обраних очільників НАБУ, САП, НАЗК, ДБР і БЕБ.
А щоб напевне проштовхнути цей законопроєкт, головним у його розгляді призначений не правоохоронний чи антикорупційний комітети Ради, а Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який сам Клочко й очолює.
Дуже оригінальний парламентський шлях для знищення наявної системи антикорупційних та правоохоронних органів!
І вишенька на торті – пояснювальна записка до цієї вкрай небезпечної маячні.
У пояснювальній Клочко заявляє, що антикорупційна інфраструктура показала себе недієвою після створення, і одна з причин – недостатньо компетентне й професійне керівництво.
Всі наведені вище факти не лише показують рівень компетентності Андрія Клочка у вказаних питаннях, а й схиляють до думки, що такий законопроєкт може бути потрібен не лише йому, і точно не в інтересах України.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.