Україна
Політика

Рух ЧЕСНО: Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту фігуранта низки антикорупційних розслідувань Андрій Клочка, який видався мені вкрай цікавим.

Рух ЧЕСНО: Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи - зображення

Цей нардеп пропонує, по суті, знищити управління НАЗК, НАБУ, САП, як незалежними інституціями, які ведуть боротьбу з корупцією, а також вплинути на керівництво ДБР і БЕБ.

Він єдиний автор законопроєкту, під яким поки, на щастя, ніхто не підписався.

Для того, щоб всі розуміли, хто такий Клочко з фракції "Слуга народу", треба нагадати найепічніші моменти з його політичної біографії. У народі, якому він мав би служити, цей політик більше відомий, як "син маминої подруги".

Наші колеги з Bihus.info публікували розслідування, згідно з яким мати народного депутата, 70-річна Наталія, протягом останніх двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто Tesla. Ринкова вартість цього майна зараз приблизно 14,5 млн грн.

Почала вона його купувати, вже коли син потрапив до Верховної Ради.

Рух ЧЕСНО: Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи - зображення

Але сьогодні до своєї біографії Клочко додав ще один важливий штрих. Горе-законотворець хоче спотворити роботу важливих для країни антикорупційних органів, і передусім – НАБУ.
У своєму законопроєкті N7654 він вирішив змінити вимоги до кандидатів на очільників ключових антикорупційних та правоохоронних органів, і передусім це торкнеться НАБУ.

Адже якщо парламентарі приймуть цю єресь, то конкурс з відбору директора НАБУ доведеться зупинити, і процедура почнеться з нуля. 
Навіть більше! Клочко вирішив, що можна і варто ввести додаткові причини, аби Кабмін за потреби міг позбутися вже обраних очільників НАБУ, САП, НАЗК, ДБР і БЕБ.

А щоб напевне проштовхнути цей законопроєкт, головним у його розгляді призначений не правоохоронний чи антикорупційний комітети Ради, а Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який сам Клочко й очолює.

Дуже оригінальний парламентський шлях для знищення наявної системи антикорупційних та правоохоронних органів!
І вишенька на торті – пояснювальна записка до цієї вкрай небезпечної маячні.

У пояснювальній Клочко заявляє, що антикорупційна інфраструктура показала себе недієвою після створення, і одна з причин – недостатньо компетентне й професійне керівництво. 

Рух ЧЕСНО: Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи - зображення

Всі наведені вище факти не лише показують рівень компетентності Андрія Клочка у вказаних питаннях, а й схиляють до думки, що такий законопроєкт може бути потрібен не лише йому, і точно не в інтересах України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.