Новини
Україна

Рада дозволила добровольцям сил тероборони використовувати стрілецьку зброю (ВІДЕО)

Тепер бійці українських добровольчих формувань територіальної оборони зможуть, крім мисливської, застосовувати ще й табельну стрілецьку зброю.

Верховна Рада України розширила перелік озброєння, яке можуть застосовувати бійці добровольчих формувань під час виконання завдань територіальної оборони.

За відповідний законопроєкт №6302 проголосували 278 нардепів.

У тексті правок йдеться, що члени добровольчих формувань територіальних громад мають право застосовувати під час виконання завдань територіальної оборони особисту мисливську зброю, стрілецьку зброю, інші види озброєння та боєприпаси до них у порядку, визначеному Кабміном.

У чинній редакції закону йдеться, що добровольці сил тероборони можуть застосовувати лише особисту мисливську зброю та патрони до неї.

Нагадаємо, в КМДА нагадали, як стати до лав територіальної оборони. Наразі у Києві проходить набір резервістів у бригаду територіальної оборони столиці.

Раніше повідомлялося, що на Київщині формують територіальну оборону області. За словами очільника КОДА Василя Володіна, в пристоличному регіоні вже розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.