#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Довкілля
Культура

Природа на долоні: відбулись перші тренінги "Наукове фотографування видів у природі"

25.06.2021 Валерія Савенко 0

Нещодавно, 19 та 20 червня на базі Екологічна Дослідницька Станція "Глибокі Балики" відбулись бліц-навчання "Наукове фотографування видів у природі".

Фото: UNCG

Інформує Українська Природоохоронна Група – UNCG.

До тренінгів долучилися натуралісти з Київщини, Кіровоградщини та Черкащини.

Дедалі більше українських натуралістів використовують інструменти "громадської науки", такі як INaturalist. Це чудовий засіб дізнатися про тварину чи рослину, яку ви зустріли в поїздці або біля власної оселі. Для інших - це інструмент збору даних про поширення видів або й просто для пізнання природи.

У всіх випадках INaturalist є зручним помічником, але за однієї умови: якщо вид буде сфотографовано так, щоб його можна було розпізнати професійному науковцю.

Скоро планується проведення нових екскурсій із циклу "Наукове фотографування видів у природі".

Також "Погляд" повідомляв про провалений дах історичного будинку в Києві.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.