Профілактичний рейд в Броварах
У Броварах було проведено профілактичний рейд робочої групи, до якої увійшли представники відділу у справах дітей, інспектори ювенальної превенції, депутати міськради та представники структурних підрозділів Броварської міської ради, громадські активісти та кореспондент "Погляду".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190524_200610-2000x1500.jpg)
Метою рейду було своєчасне виявлення дітей, які вчиняють правопорушення, вживають спиртні напої та тютюнові вироби, наркотичні та психотропні речовини, залишають своє постійне місце проживання, а також здійснення перевірки суб'єктів господарювання у сфері торгівлі щодо фактів продажу дітям спиртних напоїв та тютюнових виробів в місті Бровари.
![Профілактичний рейд в Броварах](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190524_205447-2000x1500.jpg)
З 20:00 до 01:00 годин робоча група відвідала більше двадцяти закладів (кафе, ресторани, нічні клуби і магазини) та парки міста. Було складено 5 адміністративних протоколів за вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнопаління.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190524_204714-2000x1500.jpg)
Також виявлено неповнолітнього, який перебував у стані алкогольного сп'яніння в нічний час без супроводу дорослих, якого працівники соцслужб передали законному представнику.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190525_005928-2000x1500.jpg)
Всі учасники рейду висловили думку, що дані рейди потрібно проводити регулярно, для більшої ефективності. Депутат Сергій Батюк зазначив, що направить відповідне звернення до міського голови Ігора Сапожка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190525_000708-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190524_230029-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/20190525_002319-2000x1500.jpg)
Автотранспортом забезпечило КП "Бровари-Благоустрій".