#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Ірпінь
Буча
Політика

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Бучу та Ірпінь

27.05.2022
Закордонна делегація побувала на трагічних місцях, де російська армія чинила геноцид проти цивільних українців.

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Бучу та Ірпінь - зображення

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін відвідала Бучу та Ірпінь, побувавши на трагічних місцях, де російські окупанти чинили геноцид проти цивільних українців, повідомляє пресслужба КОДА.

У пристоличних містах Санна Марін на власні очі побачила цивільні будинки, які знищили російські окупанти. 

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Бучу та Ірпінь - зображення

Також прем'єр-міністр Фінляндії зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем. Після цього стало відомо, що Фінляндія допоможе у відбудові інфраструктури України з використанням передових технологій і європейських параметрів та про участь скандинавської країни у відбудові українських міст і селищ. Крім того під час зустрічі в Києві було підписано угоду про продовження проєкту "Фінська підтримка реформи української школи" до 2023 року.

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Бучу та Ірпінь - зображення

Нагадаємо, Данія планує передати Україні протикорабельні ракети.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.