Представники Київщини здобувають нагороди чемпіонату України з веслування на байдарках та каное
У Дніпрі продовжуються змагання на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів.
"ПОГЛЯД" писав про здобутки веслувальників у перший день змагань. Маємо ще дві нагороди, які вибороли спортсменки Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/vesla3.jpg)
В ранковій сесії 3-го дня змагань пройшли фінальні гонки на дистанціі 500 м в двійках.
В заїзді жіночих байдарок-двійок наші спортсменки у складі збірних екіпажів вибороли відразу два призових місця - Наталія Докієнко стала чемпіонкою, а Юлія Юрійчук посіла друге місце, повідомляють у КО ШВСМ.