#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль

Працівник митниці приховав у декларації наявність боргу на 1 млн грн

05.04.2019 Оксана Кириленко 0

Businessman offering money

За процесуального керівництва Бориспільської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно службовця Київської митниці ДФС за ч. 1 ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

У ході досудового розслідування встановлено, що заступник начальника одного з відділів Київської митниці ДФС, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», достовірно знаючи про наявність у нього фінансових зобов’язань у розмірі близько одного мільйона гривень, умисно приховав дану інформацію у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» за 2017 рік.

За скоєне кримінальне правопорушення обвинуваченому загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Київської області