Новини
Головні новини
Україна-суспільство

Повернення пільгового тарифу на електроенергію не буде: депутати проти

14.04.2021 Дар'я Сафронова 0

У Верховній Раді не підтримали проєкт постанови про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт/год.

Фото: freepik

Нагадаємо, було зареєстровано законопроєкт, згідно з яким планували повернути тариф на електроенергію населенню у тому числі мешканцям житлових будинків з кухонними електроплитами та жителям сільської місцевості – за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць (включно) в розмірі 90 копійок за 1 кВт/год (з податком на додану вартість).

Як повідомляє Верховна Рада України, профільний комітет парламенту не рекомендував депутатам голосувати за цей проєкт постанови.

Тож ініціативу повернути пільговий тариф на рівні 90 коп за 1 кВт-год на перші 100 кВт-год електроенергії підтримали всього 174 депутати. Постанова була відхилена.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, як боротися з нарахованими неіснуючими боргами ОСББ, через які відключають від електроенергії.

Також ми інформували, чому здорожчуватиме світло і хто контролює весь енергоринок України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.