Новини Київської області
Технології

Потрібна віза США? Надай дані акаунтів у соц. мережах за 5 років


Департамент США прийняв нові правила для отримання віз - тепер більшість людей, які подають заявку на американську візу, будуть надавати інформацію про акаунти у соціальних мережах за останні п'ять років. Це допоможе перевірити та підтвердити особистості тих, хто планує потрапити на територію країни.

Потрібна віза США? Надай дані акаунтів у соц. мережах за 5 років

«Ми постійно працюємо над механізмами поліпшення наших процедур перевірки, щоб захистити громадян США, - йдеться в повідомленні відомства. - Одночасно ми підтримуємо законні поїздки у Сполучені Штати»

Цей захід буде щорічно зачіпати мільйони осіб, які планують отримати візу, хоча питання про те, чи буде вона ефективною, залишається неясним. Анонімний співробітник департаменту повідомив, що заявники можуть зіткнутися з «серйозними міграційними наслідками», якщо їх спіймають на брехні, але не впевнений, що підозрілі особи будуть своєчасно виявлені - соціальні мережі можуть не дати потрібних результатів. Однак це точно вплине на конфіденційність користувачів соціальних мереж, які не хочуть розголошувати особисті дані в інтернеті державним службовцям.