#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Світ-суспільство
За кордоном

Помер 100-річний британець, який зібрав 14 мільйонів євро на боротьбу з COVID-19

03.02.2021 Надiя Проценко 0

Капітан Том Мур, ветеран Другої світової війни, у віці 100 років пішов із життя від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою.

фото - BBC Breakfast

Він прославився на весь світ навесні минулого року, коли розпочав збирати мільйонні пожертви для медичних працівників, які боролись з COVID-19. За це навіть отримав титул лицаря Великої Британії.

Усього йому вдалося зібрати 14 мільйонів євро. Це був світовий рекорд для благочинних прогулянок. 30 квітня 2021 року йому мало б виповнитися 101 рік.

Про смерть відомого британця повідомили його доньки 2 лютого, пише видання Daily Mail.

«З великим сумом повідомляємо про смерть нашого дорогого батька, капітана сера Тома Мура».

Ветеран Том Мур помер від ускладнень, що виникли на тлі COVID-19 у лікарні, куди його госпіталізували з пневмонією.

Цікаво, що британець навіть не думав, що йому вдасться зібрати таку значну суму на боротьбу з коронавірусом. Він пообіцяв пройти навколо свого дому 100 разів з нагоди свого 100-літнього ювілею. Так він хотів висловити подяку медикам, які протидіяли коронавірусу та зібрати для них бодай тисячу євро.

Однак до акції підключились ЗМІ і про Мура дізналався широкий загал. Його підтримали понад 600 тисяч людей і для Національної служби охорони здоров'я Великобританії були зібрані мільйони.

Трохи згодом за такий вчинок королева Великобританії Єлизавета II посвятила Мура у лицарі, повідомляє видання DW. Церемонія відбулася у Віндзорському замку поблизу Лондона. Під час церемонії королева використала меч, який належав її батькові, королю Георгу VI.

Читайте також про фільм «Пульс» українського режисера, що отримав 2 нагороди у США.

"Погляд" раніше писав про перемогу блиставицької «Веселки» на «Різдвяній зірці» та її поїздку до Греції.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.