#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Пригоди
Кримінальні новини

Поліція розслідує резонансне побиття адвоката у Білій Церкві

21.05.2019 Александр Чернышенко 0

До поліції звернувся сам 44-річний потерпілий, який виконуючи свої професійні повноваження адвоката у Білій Церкві, намагався зупинити зухвалі протиправні дії.

Натомість невідомі особи йому спочатку погрожували, а потім розбили мобільний телефон та жорстоко побили, про що вже повідомляв «Погляд». Злочинці били чоловіка, навіть, коли він вже лежав на землі та не мав змоги чинити опір чи захищатися, а потім зникли у невідомому напрямку.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Зараз особи підозрюваних встановлююються.

Відомості про подію внесені поліцією до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 388 (Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт або яке описано чи підлягає конфіскації), ч. 1 ст. 399 (Умисне знищення або пошкодження майна захисника чи представника особи) та ч. 1 ст. 400 (Посягання на життя захисника чи представника особи у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової допомоги) Кримінального кодексу України.