Подивитися в очі тваринам з хутроферм: зоозахисники влаштували виставку у ВР
В день винесення на сесію законопроєкту №2360 про заборону хутрових ферм в Україні зоозахисники у Верховній Раді влаштували фотовиставку. Вперше у парламенті депутати подивляться в очі тварин з хутроферм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/05_parlament2.jpg)
Про це повідомили на сторінці МФО «Гуманна країна» у Facebook.
Сьогодні, 5 червня, на першому поверсі Верховної Ради відкрилась виставка, яка розповідає депутатам всю правду про жорстокість хутрових ферм. Кожна фотографія супроводжується описом проблеми. Ініціаторами виставки стали МФО «Гуманна країна» та Кампанія ХутроOFF.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/05_parlament.jpg)
Нагадаємо, сьогодні також зоозахисники вийдуть під стіни Верховної Ради на акцію ХутроOFF «Україна БЕЗ шкуродерень».