По гарячих слідах: у Борисполі спіймали крадія-домушника
![По гарячих слідах: у Борисполі спіймали крадія-домушника По гарячих слідах: у Борисполі спіймали крадія-домушника - зображення](/storage/resized/lg/news/9582821b-177a-404c-b0b6-b5d355da6c8a/03_vor.jpg)
Під час моніторингу мережі Internet правоохоронці дізналися про злочин, який стався в Борисполі. Вони натрапили на допис із відео, на якому чоловік заходить до чужого домоволодіння, а згодом з награбованим спокійно йде з подвір'я, повідомляє поліція Київської області.
Згодом з’ясувалося, що крадій-домушник викрав з будинку 59-річної жінки гаманець з коштами та банківські картки, з яких також зняв гроші.
На щастя, правоохоронцям вдалося оперативно визначити маршрут зловмисника та зрештою спіймати. Затриманим виявився 41-річний місцевий житель.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Крадію загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Проте правоохоронці перевіряють причетність цього зловмисника до вчинення інших злочинів.
Нагадаємо, в Ірпені побачення дівчини з хлопцем закінчилося викраденням її автівки. Після гостин у неї вдома він прихопив із собою ключі від її машини. А наприкінці минулого року підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.