Новини
Підсумки тижня

“Підсумки тижня” від журналістів служби новин інформаційної агенції “Погляд” від 22.03.2019


В Ірпені розгорнулася війна за столітній дуб. Зеленбудівці визнали його сухим та намагались зрізати. Місцеві жителі завадили, бо вважають  - дерево живе.
У проблемі розбирались наші журналісти.
Влада Ворзеля - проти надання селищу статуса курорту. Минулого тижня робоча група сільради вирішила відмовитись від попередніх планів відновити статус курорту. У четвер, 21 березня це рішення мав затвердити виконавчий комітет. Жителі Ворзеля прийшли до селищної ради з протестом. Подробиці у сюжеті випуску.
Ділянка в центрі Ірпеня. Такий подарунок, за рішенням місцевих депутатів, отримав студент — для зведення власного будинку.  Чому міськрада ухвалила таке рішення та що насправді збудують на цій землі  - у Підсумках тижня.
Смерть у вогняній пастці. За останній місяць в Ірпені кілька разів горіла заплава. Пожежа охоплювала територію у кілька кварталів. Разом з травою у вогні гине все живе. Екологи намагаються рятувати вцілілих. Як їм це вдається, дізнавались наші журналісти.
В Ірпінській міській раді знайшли винного в незаконному зберіганні агітаційних матеріалів за Петра Порошенка. Півтори тонни агіток ніби то принесла завгосп Коваленко Катерина Іванівна.
Рожева та фіолетова. В Немішаєвому створили кольорову картоплю. Про ці та інші новини дивіться у Підсумках тижня.