Новини
Підсумки тижня

“Підсумки тижня” від журналістів служби новин інформаційної агенції “Погляд” від 15.02.2019


 1. Масове пограбування у Бучі. Охорона і поліція пояснень уникають
До нещасть мешканців “замороженого” будівництва житлового комплексу Форест ленд додалося ще й пограбування. 20 помешкань обібрали за одну ніч, фактично, на очах у охоронців.  
 1. Протистояння на заплаві. Громада змусила опломбувати техніку
Жителі Ірпеня згуртувалися щоб зупинити незаконні дії на заплаві річки Ірпінь. У грудні тут з'явилася техніка, з допомогою якої  почали копати і вивозити ґрунт, а звільнене місце засипати будівельним сміттям.  Поліція тоді відкрила кримінальну справу на копачів. Техніку прибрали, а в  лютому знову розпочали видобуток і заявили про будівництво.  Протистояння громади із забудовниками триває вже другий тиждень. Активісти відремонтували пошкоджений шлюз і перегородили дорогу транспорту, яким завозять будівельне сміття замість чорнозему. Як стало відомо, власник почав вивозити техніку із заплави. На яких умовах ніхто не коментує. Лишилося таємницею і хто заплатить за завдану довкіллю шкоду і забере сотні тон завезеного сміття. Та якби там не було, а цей раунд протистоянь за громадою. А у політичних реаліях Ірпеня це виняток,  а не  правило.  
 1. Територія беззаконня. Як “Нові обличчя” вбили демократію?
Демократія — з латині —  влада народу. В Ірпені це поняття зникло разом з приходом до влади партії “Нові обличчя” на чолі з Володимиром Карплюком. Людини, яка підозрюється у створенні організованої злочинної організації.  
 1. Як змусити перевізників ставитися до людей по-людськи? Все у наших руках.
На ходу випала з автобуса школярка. Пасажирці затиснуло руку дверима і протягло на очах у переляканої доньки — це все про ірпінського монополіста -  АТП 13250. І діється таке, як виявилося, лише тому, що ми з вами дозволяємо.  
 1. Лікарська помилка. Чи є шанс притягти винуватих до відповідальності
Чергова лікарська помилка коштувала чийогось життя. Чи реально притягнути до відповідальності винуватих і які перепони чекають на цьому шляху? Про це йшлося в розмові експертів в УНІАН.  
 1. 29 загиблих з початку року. Рятувальники знову застерігають від прогулянок кригою
Вкриті кригою водойми продовжують збирати данину людськими життями. Рятувальники вже вкотре намагаються довести до любителів зимового екстриму просту істину - найкращий порятунок — залишатися на березі.  
 1. Відкриті рани. 30 років з дня виводу військ з Афганістану
30 років з дня виводу радянських військ з Афганістану. А перед тим 10 років війни, яка зібрала страшний ужинок із понівечених людських доль. Тодішні кремлівські старці  переконували, що так треба для Батьківщині. І вони йшли на чужу землю і помирали вірячи у міфічний інтернаціональний обов’язок.   Цими днями дивіться на нашому каналі спогади про війну в Афганістані в програмі “Актуальне інтерв'ю”, а також фільм “Воїни проти війни”.  Ми продовжуємо “Підсумки тижня” і далі у випуску.  
 1. Як прокинутись знаменитою. Сучасна казка про Попелюшку
Дівчинка мріяла про сцену і славу, а працювала офіціанткою. Її терзали комплекси. Співати наважувалася лише у своїй кімнаті, коли ніхто не чув. Але одного разу вирішила — досить! Зробила над собою зусилля і....прокинулася знаменитою.  
 1. Аукціон картин. Продаж робіт ірпінських митців
Шанувальникам прекрасного радимо у вихідні навідатися до  Ірпінського краєзнавчого музею. Поза правилами, тут можна буде не лише помилуватися експонатами, але й придбати вподобані.  
 1. Чужої біди не буває. Як допомогти Сніжані Барило
Біду гукати не потрібно — сама прийде. Як прийшла в родину Барил з Бучі. Але до найстрашнішого ще є час, ще можна встигнути порятувати найдорожче — єдину доньку, але без допомоги чуйних людей це неможливо.  
 1. Шлюб у День святого Валентина. Історії закоханих
А зараз про приємні  сюрпризи та несподіванки, які підготував  проект “Кохання поза часом” у День закоханих.  
 1. Бойовий гопак. Відроджене бойове мистецтво
Україна серед небагатьох держав, які можуть пишатися створенням свого особливого бойового стилю. На жаль, кілька століть  він був забутий і жив лише, як елемент народних танців. З приходом Незалежності почалося і відродження Бойового гопака.   Шануймо свою історії та поважаймо звичаї! До зустрічі за тиждень