Новини
Підсумки тижня

Підсумки тижня від журналістів інформаційної агенції “Погляд” від 26.10.2018


  Проти варварської забудови. Пікет під Кабміном Ветерани АТО проти забудови. Намет у Боярці Договір не розірвано. Депутати не чують захисників Кампи Доля парку у Вишневому. Домовитись не вдається У Святопетрівському відкрили спортивний майданчик Від учня до вчителя. Безпека у закладах освіти Гвардійці довели своє право на берет Депутатський дозвіл. Ворзель приєднується до Бучі У Бородянці дорожчає проїзд. Сесія селищної ради Постраждалі в Новосілках так і не дочекалися допомоги Ірпінський виконком. Медичні послуги стають платними Як отримати пакунок малюка? Зариблення  розпочато. В Київському водосховищі відновлюють живність Ефектне видовище. Кубок України з ММА в Бучі Змагання військовиків до дня автомобіліста Стрілки назад. Україна переходить на зимовий час   1 . Кабмін знову пікетували противники варварської забудови Під Кабінет Міністрів України знову прийшли противники безконтрольної забудови Київщини. Традиційно їх вислухати не захотіли.  Як за звичай, надіслали дрібного клерка, щоб забрав вимоги, які загубляться серед сотень подібних. Але того разу з'явилися перші ознаки, що миром це не скінчиться, якщо чиновники і надалі ігноруватимуть проблему. Пікетувальники  намагалися перекрити вулицю Грушевського, а поліція затримала одного з активістів.
 1. У Боярці ветерани АТО борються проти забудови центра міста
А зараз підтвердження сказаного у попередньому сюжеті. Проблема незаконної забудови стала чи не основною, як в столиці, так і довкола.  Існує вона, завдяки  букету таких ганебних явищ як кумІвство, протекціонізм, правовий нігілізм, корупція і багато іншого. На жаль, все це стало ознакою нашого часу. 3.Бучанські депутати знову не почули захисників Кампи Не припиняються спроби бучанської громади захистити ліс довкола спортивного комплексу Кампа. Активісти знову прийшли на сесію міськради з вимогою розірвати договір оренди із забудовником. Не допомогли ні аргументи, ні блокування трибуни. Депутати воліють залишатися глухими і сліпими.
 1. Депутати у Вишневому не схвалили повернення парку
У Вишневому депутати, за прикладом своїх бучанських колег, також не поспішають дослухатися до  вимог виборців. Тут громада бореться за збереження єдиної зеленої зони, яку  інтенсивно забудовують. Домовитися знову не вдалося.
 1. У Святопетрівському відкрили спортивний майданчик
Стараннями керівництва Києво-Святошинської районної адміністрації район перетворюється у найспортивніший у Київській області. А все завдяки все новим і новим сучасним спортивним майданчикам, які тут будуються.
 1. Безпечна освіта
Проблемами молоді цього тижня переймались у Київі на десятій міжнародній виставці  «Інноватика в сучасній освіті». В рамках заходу говорили про безпеку учнів і вчителів.
 1. Гвардійці довели своє право на берет
Розбудова  війська — один із основних пріоритетів нашої держави. І успіхи очевидні. Наші  добре екіпіровані, патріотично мотивовані, та професійно підготовлені хлопці вже 4 роки успішно дають відсіч другій за потугою армії світу.  І з кожним днем ми стаємо сильнішими. Підтвердження з Гостомеля від наших кореспондентів.
 1. Ворзель приєднався до Бучі
Ворзель стане частиною Бучанської теротиріальної громади. Депутати на своїй передостанній сесії підвели риску у довготривалих суперечках до кого прихилити голову цьому курортному селищу. Наступної сесії залишиться тільки саморозпуститися. 9 . У Бородянці дорожчає проїзд. Сесія селищної ради Емоційно пройшла чергова сесія Бородянської селищної ради. Не вдалося домовитися про земельні питання, зате підняли оплату за проїзд у маршрутках та заборонили торгівлю алкогольнии напоями вночі.
 1. Постраждалі в Новосілках так і не дочекалися допомоги
Вже майже 9 місяців минуло від трагедії в Новосілках, де від вибуху постраждав багатоповерховий будинок. Житло так і не почали відбудовувати, хоч зима вже на носі. Та й причину вибуху людям не кажуть.  Слідство все ще триває.
 1. Ірпінський виконком. Медичні послуги стають платними
Лише розтринькавши гроші з міського бюджету на парки та колони, влада Ірпеня раптом помітила, що на медицину коштів не вистачає. Але швиденько придумали, як цьому зарадити. Тепер необхідні їм гроші хочуть витягнути з  кишень пацієнтів.
 1. Як отримати пакунок малюка
Віднедавна породіллі мають змогу отримувати від держави безкоштовно пакунок малюка з найнеобхіднішими речами новонародженому. Все  в рамках впроваджуваної   медичної реформи. Без сумніву, нововведення корисне, але, поки що, з ним не так гладко, як задумувалося.
 1. Знову запрацювала програма відновлення живності басейну Дніпра.
Вперше за останніх 10 років держава виділила кошти для відродження флори і фауни басейну Дніпра. В її рамках, днями, пройшло зарибнення Київського водосховища.
 1. Кубок України з ММА відбувся в Бучі.
За вкиданням адреналіну в кров, як і самим спортсменам, так і глядачам,  змішані єдиноборства, без сумніву, посідають одне з чільних місць. Саме за таким ефектним видовищем могли спостерігати жителі Бучі. 28-го жовтня всі водії країни відзначають свято. До цього дня у Гостомелі військові змагались в умінні керування і обслуговуванні автомобілів. Хто переміг, бачила наша знімальна група.
 1. Чи відмінять перехід на зимовий та літній час
Впродовж 22х років в Україні восени і весною переводять стрілки годинників. І увесь цей час не змовкають суперечки — добре це чи погано. У кожної групи  свої неспростовні  аргументи. Але схоже, що верх, в решті решт, беруть ті, хто проти зміни часу.