#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бориспіль
Події

Підприємство у Переяславі спіймали на порушенні трудового законодавства

26.01.2022
Під час перевірки компанії інспектори Держпраці зафіксували 35 порушень у сферах охорони праці та промислової безпеки.

Підприємство у Переяславі спіймали на порушенні трудового законодавства - зображення

Пресслужба Головного управління Держпраці на Київщині відзвітувало про результати планової перевірки в ТОВ "СОБИН", що працює у Переяславі. Підприємство спеціалізується на здачі в оренду власної та орендованої нерухомості.

Зазначається, що інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування осіб з інвалідністю, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

У результаті було виявлено 35 порушень, серед них відсутність дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (ТП) та дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Серед інших порушень:

  • відсутній дозвіл на виконання навантажувально-розвантажувальних робіт,

  •  відсутні дозволи на експлуатацію та ремонт, технічне обслуговування кран-балки,

  • відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання зварювальних робіт,

  • на підприємстві не проведено технічні огляди та експертне обстеження, не проведено заміри по обладнанню та посвідчення електрообладнання,

  • керівник та працівники не пройшли навчання з питань охорони праці тощо.

Врешті представники Держпраці склали акт і вручили припис. Втім, документи довелося надсилати поштою, оскільки керівництво компанії  відмовилося їх підписати.

Раніше ГУ Держпраці у Київській області провело перевірку комунального підприємства у Борисполі. Інспектори, які перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з охорони праці і промислової безпеки, зафіксували 160 порушень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.