Новини Київської області
Технології

Переклад за допомогою камери, у Google Translate, тепер підтримує українську й 87 інших мов


Нещодавно оновилася функція миттєвого перекладу за допомогою камери в додатку Google Translate, що дозволяє миттєво перекладати захоплений в камеру текст з однієї мови на іншу.

Переклад за допомогою камери, у Google Translate, тепер підтримує українську й 88 інших мов

Після оновлення додаток здатний переводити з 88 мов на більш ніж 100. Серед доданих вказуються арабська, гінді, малайський, тайський і в'єтнамський. Повний список 88 мов, які підтримують миттєвий переклад з камери можна переглянути тут.

Якщо раніше можна було переводити тільки між англійською та іншими мовами, то тепер користувачі зможуть перевести на будь-який з більш ніж 100 мов, підтримуваних Перекладачем Google. Це означає, що тепер є можливість перевести з іспанського на українську або з японського на китайський тощо.

За кордоном користувач не завжди може зорієнтуватися, якою саме мовою зроблено запис. Допомогти йому має автоматичне визначення мови. У новій версії програми треба просто вибрати «Визначити мову» для мови, який необхідно перевести, а додаток Перекладач автоматично визначить мову і переведе її.

Переклад за допомогою камери, у Google Translate, тепер підтримує українську й 88 інших мов

Вперше в функцію миттєвого переказу за допомогою камери вбудували технологію нейронного машинного перекладу (NMT). Це дозволяє, в теорії, отримувати більш точні та природничі переклади, зменшуючи помилки на 55-85% в деяких мовних парах. Більшість мов можна завантажити на пристрій і використовувати функцію без підключення до інтернету. Однак, коли пристрій підключено до мережі, функція використовує з'єднання для отримання більш якісних перекладів.