Новини
Україна
Анонси
Культура
Події

«Печа-Куча-Тека»: новий формат обміну досвідом для музейників, архівістів та бібліотекарів


До 12 серпня триває конкурсний відбір на захід у межах Фестивалю живих історій –новий формат мережування для експертів у сфері культурної спадщини, вивчення історії та культури пам’яті

Представниці та представники музеїв, архівів та бібліотек з усієї території України, які безпосередньо працюють з фондами та проектами в цих інституціях, до 12 серпня можуть зареєструватись на «Печа-Куча-Тека» на новий формат мережування та обміну практичним досвідом у межах другого Фестивалю живих історій. Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі, повідомляє на Фейсбук-сторінці Фестиваль живих історій.

«Ми дотримуємось позиції, що робота музейних, архівних та бібліотечних інституцій вкрай важлива та є надзвичайно актуальною. Формат Печа-Куча-презентацій успішно практикується в багатьох країнах світу, але набрав популярності в Японії, як формат неформального знайомства представників певної сфери. Формат - 20 слайдів по 20 секунд, загалом 6 хвилин 40 секунд, щоб розповісти про свій проект. Пропонований шаблон презентації ми надішлемо відібраним до участі в Печа-Куча-Теці. Ми очікуємо, що в презентації буде простір, щоб поділитись досвідом вашої інституції, вдалими практиками, викликами, з якими ви стикаєтесь у роботі, ідеями проектів, над якими працюєте, пошукати відповіді на відкриті питання, пов’язані з професійною діяльністю тощо. Тому якщо вважаєте, що цей формат є саме тим місцем і простором для того, щоби про ваш проект дізналося більше людей - чекаємо на вашу заявку» – запрошують організатори заходу.

ДОВІДКА. Фестиваль живих історій збирає та об'єднує людей, ініціативи та інституції, які працюють із культурною спадщиною, вивченням історії та культурою пам’яті. Фестиваль стане спільним простором для різних форматів відповідального осмислення історії, представлення наявних культурних та освітніх практик. Учасники спільно шукатимуть інклюзивні та поліфонійні бачення минулого та створюватимуть сприятливий простір для його осмислення і розуміння. Фестиваль живих історій реалізує Інша Освіта в партнерстві зі спілкою MitOst e.V. та громадською організацією Центр студій політики  “Центр студій політики пам’яті та публічної історії “Мнемоніка” за фінансової підтримки Українського культурного фонду, Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, Auswärtiges Amt та Robert Bosch Stiftung.