Новини
Україна
Суспільство

Оприлюднено дати вступу до магістратури


З 13 травня по 3 червня триватиме реєстрація на ЗНО з іноземної мови для майбутніх магістрів

Сьогодні, 13 травня розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з іноземної мови для вступу в магістратуру з 32 спеціальностей та фахове випробування для правничих спеціальностей. Про це повідомив під час брифінгу директор Директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

"З 13 травня розпочата реєстрація для складання єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури за спеціальністю "право" та "міжнародне право", та єдиного вступного іспиту для вступу в магістратуру з широкого переліку спеціальностей - гуманітарні науки (крім спеціальності 035 "Філологія"), соціальні та поведінкові науки, журналістика, богослов’я, право, інформаційні технології, сфера обслуговування, міжнародні відносини, управління та адміністрування, культура та мистецтво (крім мистецьких спеціальностей). Подача документів і реєстрація вступників для складання єдиного фахового вступного випробування і єдиного вступного іспиту триватиме до 18 години 3 червня", - розповів  Олег Шаров.

За його словами, для вступу на магістратуру з права чи міжнародного права реєстрація на ЗНО з іноземної та фахове випробування відбувається в тих вишах, які здійснюють підготовку за цими спеціальностями. Для вступників, які отримали бакалавра з іншої спеціальності, при вступі на магістратуру з означених спеціальностей передбачені додаткові фахові випробування - з 13 травня до 30 травня.

Прийом документів та заяв для абітурієнтів, які вступають до вишів на основі вступних іспитів, триватиме з 17 червня по 25 червня.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологіями ЗНО відбудеться 2 липня. Для вступників на магістратуру з права та міжнародного права єдине фахове вступне випробування відбудеться 4 липня.

Фахові вступні випробування для інших спеціальностей триватимуть з 5 липня по 26 липня.

Заяви та документи для тих, хто вступатиме до магістратури на основі єдиного вступного іспиту, прийматимуть з 10 липня по 23 липня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет має відбутися до 5 серпня, а зарахування на бюджетні місця до 11 серпня.

Також Шаров зауважив, що для тих, хто не встиг з поважних причин зареєструватися на вступні випробування в аспірантуру, буде проведена додаткова сесія за кошти вступника.

Джерело: Укрінформ

Фото з відкритих інтернет-ресурсів