Олена Старшинова: Як в Ірпеня вкрали гідність, землю, гроші та майбутнє
Ірпінське керівництво являє собою наочний приклад волюнтаризму та свавілля
Все, що планується в місті, робиться без залучення громадської думки, опитувань, аналізу реальних потреб містян.
Очевидним стає те, що ресурси міста використовуються в інтересах провладних забудовників, які отримують доступ до грошей, землі та здешевлення їхніх нових будівництв за рахунок міського бюджету, який забезпечить їм інженерні комунікації, отже не доведеться вкладатися в них.
Звідки виникла ідея будівництва льодового стадіону в місті, яке не має історії в розвитку цього виду спорту, яке ніколи не мало і не має профільних спеціалістів та черги бажаючих займатись фігурним катанням чи хокеєм? Чи дійсно місту потрібен саме льодовий стадіон, а не басейн, наприклад, відсутність якого так гостро відчувається сьогодні?
В місті немає вільних територій для будівництва шкіл та садочків
Саме ця земельна ділянка в сосновому лісочку на вул. Північній могла б стати місцем розташування дитячого садочка, якого так чекають жителі того мікрорайону. І в місті, де дерева вже рахуються та нумеруються поштучно, не довелося б їх рубати, а діти і місто дихали б цілющим хвойним повітрям!
Натомість влада обіцяє колись збудувати садочок за рахунок території дитячої лікарні на вул. Давидчука, і тоді місто втрачає землі медичного призначення і буде знищено понад сотню вікових сосен на території 3,5 а!
Утримання льдового стадіону в місті, яке вже має дефіцит бюджету і присідає на кредитні гроші, стане непідйомним і назавжди буде розбалансовувати міський бюджет.
Відомо, що такі комплекси завжди є неприбутковими й існують в багатих країнах за рахунок приватних інвестицій, спонсорської підтримки або державних програм.
Тож можна припустити, що саме державний бюджет буде розпилюватись в майбутньому?
Всім відомо, наскільки кричущою проблемою є енергозабезпечення в Ірпені.
Абсолютний хаос в мережі, нестабільна напруга, використання застарілих мереж і їхній аварійний стан, нестача електроенергії для новобудов та існуючих будівель, і як результат постійні аварійні відключення – це наша реальність.
То чи можливо в такій ситуації будувати заклад, який буде використовувати надзвичайно великі обсяги електроенергії?!
Чи нарешті влада мала б почути городян і спершу вирішити проблеми з енергопостачанням житлових будинків?
Що з цим робити – питання риторичне
Нарешті, а де проєкт? Де розрахунки, технічне обгрунтування, стратегічне екологічне оцінювання, схеми, плани і т. п.? Де громадське обговорення?
Натомість вже за 2 дні закінчується тендер будівництва на Prozorro, а міськвиконком вже дозволив рубати там дерева!
В кінці кінців, де наші депутати нібито опозиційних партій ЄС, Голос, Свобода, Слуги народу?
Вони заявляють, що безсилі перед продажною більшістю, проте вони не намагалися об’єднатися в жодному з кричущих питань, а тихенько мовчать замість того, щоб інформувати громаду та стояти разом проти свавілля!
Цікаво й те, що як міські скверики стають прибудинковими територіями новобудов, так і тут поруч виростуть багатоквартирні будинки, власниками яких будуть представники влади, як наприклад, Андрій ВОЛОДИМИРОВИЧ Кравчук, заступник міського голови, адже одна з таких ділянок за дивним збігом обставин в квітні 2021 р. опинилася у власності ВОЛОДИМИРА Кравчука, а інша 23.12.2021 - у Ковальчук Ірини, жінки, мами, сестри чи доньки начальника мунварти М. Ковальчука. Підозрюємо, що вони там не поодинокі, і представники влади та наближених до них забудовників знову напхають власні кишені, а місто отримає ще кілька тисяч жителів та сотні автомобілів.
Гвалтування міста продовжується…
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.