Блоги

Олександр Михед: "Котик, Півник, Шафка", символи української стійкості з Бородянки оживають

11.11.2022
Це історія двох жінок, бабусі й онуки, котрі опиняються під російською окупацією на Київщині. Їхні магічні помічники – Котик, Півник, Шафка. Кожен із них пройде свій шлях втрат і перероджень.

Олександр Михед:

"Я хотів написати книжку, від якої було би боляче і добре, яка б не давала забувати злочини росіян, але давала надію, що все буде добре. Бо немає іншої реальності й майбутнього, ніж перемога України".

На її сторінках оживуть символи стійкості українців в протистоянні з російськими окупантами – шафку, що втрималась на стіні зруйнованого будинку в Бородянці, півника васильківської майоліки, який вцілів на шафці, та врятовану з сьомого поверху пошкодженої багатоповерхівки кішку.

Також нас чекає знайомство із звичайною родиною, у двері якої постукала війна. Життєпис днів в окупації та людських історій, будні в часи війни, пам’ять про минуле та обереги, що незримо захищають теперішнє…

"Це історія двох жінок, бабусі й онуки, котрі опиняються під російською окупацією на Київщині. Їхні магічні помічники – Котик, Півник, Шафка. Кожен із них пройде свій шлях втрат і перероджень".

Олександр Михед:

Книга очікується у продажі з 1 грудня, але замовити її можна вже. 10 гривень з кожного примірника передадуть в організацію "ЗооПатруль UA", яка врятувала Котика з Бородянки.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Олександр Михед

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.