#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Повітря

Новий прогноз щодо глобальної зміни клімату: вчені б’ють на сполох

22.07.2019 Бобрик Юлія 0

Якщо найближчим часом не вжити необхідних засобів – може бути запізно.

В журналі Nature опубліковано прогноз групи дослідників, які розрахували обсяг викидів, пов'язаний з продовженням роботи існуючих промислових об'єктів. Вчені прийшли до висновку, що обмежити підвищення середньої глобальної температури в 1,5 градуса за Цельсієм вдасться, лише коли повністю відмовитися від введення в дію нових виробництв, що викидають в атмосферу вуглекислий газ – таких як, наприклад, вугільні електростанції, повідомляють в УЕА Зелений Світ.

«Наші результати показують, що на Землі немає місця новим спорудам, в результаті роботи яких утворюються емісії вуглекислого газу, – якщо ми хочемо досягти міжнародно встановлених кліматичних цілей», – підкреслив один із співавторів публікації –Стівен Девіса з Каліфорнійського університету в Ірвайні.

На думку вчених, промислові об'єкти, що наразі функціонують, мають бути виведені з експлуатації раніше, якщо їх не вдасться технологічно модернізувати таким чином, щоб покласти край викидам CO2.

Нагадаємо, згідно зі звітом по зміні клімату, що був представлений в ООН наприкінці березня, у людства є лише 11 років, аби змінити вектор шляху. Варто зазначити, що останні чотири роки стали найтеплішими за всю історію спостережень Всесвітньої метеорологічної організації.