Культура
Новини світу
За кордоном
Новини Кіно

Netflix офіційно анонсував другий сезон "Гри в кальмара"

У мережі з’явився тизер продовження відомого серіалу.

Netflix офіційно анонсував другий сезон
Фото: twitter.com/squidgame

Netflix офіційно продовжив найуспішніший серіал "Гра в кальмара" на другий сезон. Продовження вийде не раніше кінця 2023 року, проте в мережі вже з'явився його тизер.

Також автори серіалу розповіли, кого чекати в новому сезоні. Так, у другому сезоні з'являться Сон Кі Хун та ведучий ігор. А також глядачі познайомляться із хлопцем Енг-хі.

До слова, керівництво Netflix підтвердили, що "Гра в кальмара" отримає другий сезон ще в січні 2022-го, проте офіційного анонсу тоді ще не було. Раніше автори повідомляли, що продовження варто очікувати не раніше кінця 2023 року, проте їхні плани все ж таки можуть змінитися.

"Гра в кальмара" – південнокорейський вебсеріал в жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми. Режисером і автором сценарію став Хван Дон Хьок. Серіал, що складається з дев'яти епізодів, розповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у дитячих іграх. На переможця чекає привабливий приз, але ставки тут смертельні. 17 вересня 2021 року відбулася світова прем'єра серіалу на платформі Netflix. Він швидко став найуспішнішим південнокорейським серіалом на цій платформі, а менше, ніж за місяць – найпопулярнішим на ній з-поміж усіх серіалів.

Нагадаємо, в травні в Києві відновили роботу шести кінотеатрів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.