Новини
Ірпінь
Довкілля

Небайдужі жителі Ірпеня встановили у лісі годівниці для тварин

10.03.2021 Гапон Юлія 000

Раніше в ірпінському лісі була лише одна годівниця для тварин, а тепер їх аж п'ять.

У лісі м. Ірпінь в районі урочища "Ірпінська дача" (ліс за вулицями Давидчука, Білокур, Київською, Глінки, Чехова в бік сіл Забуччя та Михайлівки-Рубежівка) встановили чотири годівниці для тварин. Про це повідомила у фейсбуці місцева жителька Людмила Першин.

"Планували встановити годівниці ще місяць тому, але погода внесла свої корегування: то сильні морози, то снігопади, то багато вологи і т.і", - зазначила пані Людмила.

Також вона уточнила, що про початок історії можна почитати за посиланням.


"Велика вдячність Максиму за те, що він профінансував вартість матеріалів, роботу майстрів, доставку та встановлення годівниць. Без Вашої підтримки було б важко втілити цей задум. Окремо вдячна лісничим Руслану і Михайлу Васильовичу, котрі завжди йдуть на зустріч при втіленні наших проектів та ідей в лісі, завжди підтримують і допомагають нам", - написала Першин.

Активістка також додала, що тепер місцеві жителі будуть готуватися до наступної зими, запасаючись сіном для тварин.

Також незабаром захисники природи планують провести в лісі суботник: прибрати сміття та висадити молоді сосни. Всі подробиці Людмила напише пізніше.

Нагадаємо, раніше "Погляд" розповідав про те, які тварини потраплять до нової редакції Червоної книги України.

Також ми розповідали про те, що на початку березня в  «Асканії-Новій» зафіксували вже третій факт масової загибелі птахів. А у браконьєрів на Київщині конфіскували близько півтори сотні щиглів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.