#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Хороші новини

Названо кращих юних дослідників Київщини

10.11.2020 Косянчук Інна 0

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Переможцями стали 23 представники Київської області.

Фото з сайту КОДА

На Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся 5–8 листопада, Київську область представляла команда, у складі якої було 47 учнів.

Майже половина з них - 23 особи – здобули перемогу. На рахунку юних дослідників Київщини – 3 перших, 10 других та 10 третіх місць.

Як повідомили у департаменті освіти і науки КОДА, ця масштабна подія у МАН-середовищі відбулася у форматі онлайн, де зібрала понад 30 000 переглядів, і де на юних дослідників чекало безліч сюрпризів. Зокрема, це був телеміст із США та Мексикою, можливість поставити свої запитання представникам NASA, дипломатам та науковцям світового рівня.

«Попри карантинні обмеження і нововведення в організації та проведенні заходу, аудиторія Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН була багаточисельною та активною. Адже МАН, за словами директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового, заряджає вчитися, творити, розвиватися і є прекрасним майданчиком для створення успішних стартапів!», йдеться у повідомленні Київської ОДА.

Отже, названо переможців всеукраїнського конкурсу юних інтелектуалів-дослідників.

Перші місця (золоті медалі) вибороли:

Мартиненко Оксана, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» –I місце в секції «Іспанська мова»;

Кравець Дмитро, учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Білоцерківської міської ради – I місце в секції «Журналістика»;

Яковенко Марія, випускниця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – I місце в секції «Геологія, геохімія та мінералогія».

Другі місця (срібні медалі) здобули:

Солодовчук Єлизавета, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради, вихованку Сквирського районного центру дитячою та юнацької творчості – II місце в секції «Фольклористика»;

Скідан Майя, випускниця Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – загальноосвітня школа I-III ступенів № 4» Бучанської міської ради– II місце в секції «Мистецтвознавство»;

Приходько Юлія, випускниця Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Бородянської районної ради – II місце в секції «Українська мова»;

Солоненко Ольга, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради – II місце в секції «Правознавство»;

Падлевська Анастасія, випускниця Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня» Білоцерківської міської ради – II місце в секції «Історія України»;

Ковальська Марія, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 – II місце в секції «Гідрологія»;

Ващенко Валентин, випускник Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради – II місце в секції «Матеріалознавство».

Михайлюк Дмитро, учень 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов – II місце в секції «Екологія»;

Гаращенко Яна, учениця 11 класу Баришівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради, вихованку Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» – II місце в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»;

Шевченко Іван, випускник Броварської гімназії імені С.І. Олійника – II місце в секції «Ветеринарія та зоотехнія».

Треті місця (бронзові медалі) отримали:

Невгад Богдан, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учня 11 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради –III місце в секції«Історичне краєзнавство»;

Коваленко Іван, випускник Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. П. Дашенка Кагарлицької районної ради – III місце в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;

Гуменюк Діана, випускниця Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради – III місце в секції «Педагогіка»;

Бондаренко Віталія, випускниця Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Іванківської районної ради – III місце в секції «Німецька мова»;

Григоренко Сергій, учень 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради – III місце в секції «Кібербезпека»;

Ситник Євгеній, випускник Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради – III місце в секції «Прикладна математика»;

Беженар Юлія, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН» Білоцерківської міської ради – III місце, секція «Астрономія та астрофізика»;

Лазоренко Іван, випускник Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» м. Бориспіль – IIIмісце в секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит»;

Федоренко Олександра, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, ученицю 11 класу Сквирського академічного ліцею – III місце в секції «Зоологія»;

Крепець Анастасія, учениця 11 класу Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівського району – III місце в секції «Хімія».

Окрім того, юні дослідники отримали ще кілька призів. Зокрема, за підсумками  конкурсу трьох МАНівців Київщини нагороджено спеціальними призами, рекомендовано до участі у міжнародних заходах:

Яковенко Марію, випускницю Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;

Григоренка Сергія, учня 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради;

Жмайла Дмитра, учня 11 класу Богуславського академічного ліцею №1.

У КОДА висловили переконання, що отриманий досвід стане початком для нових звершень МАНівців, і подякували педагогам, котрі підготували і підтримали  учасників конкурсу.

Як повідомляв «Погляд», творчість вишгородських школярів втілилась у книзі.