Україна
Київ

Нардеп перевірить у Гогілашвілі наявність громадянства РФ (ВІДЕО)

На думку голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, проти звільненого заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі треба порушувати провадження, якщо встановлять факт погроз поліцейським.

Арахамія сказав на брифінгу за результатами засідання фракції «Слуга народу» у понеділок.

«Чесно кажучи, я не бачу такого великого суспільного значення цього процесу. Ну, був заступник, немає зараз заступника. Рухаємося далі», - відповів Арахамія на запитання, чи зацікавлена ​​монобільшість розслідувати призначення на посаду заступника міністра внутрішніх справ людини, яка може мати громадянство Росії.

Як повідомлялося, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі поскандалив із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область через те, що його автомобіль зупинили й попросили показати документи.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський 11 грудня заявив, що ініціює дисциплінарне провадження щодо свого заступника Гогілашвілі через події на блокпосту в Донецькій області. Він додав, що особисто вивчить усі деталі того, що сталося, і «прийме відповідні управлінські рішення».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.