Новини
Україна-суспільство
Політика

«Нафтогаз України» знизив ціну на газ на 13 копійок

27.01.2021 Косянчук Інна 0

У лютому за тарифним планом «Місячний» клієнти компанії платитимуть 6,86 гривень за кубічний метрі блакитного палива.

Фото Урядового порталу

Ціну на газ, нижчу за рекомендовану урядом, встановила газопостачальна компанія «Нафтогаз України».  Так, у лютому за тарифним планом «Місячний» газ коштуватиме 6,86 гривень за кубометр з ПДВ. Про це компанія повідомила на своїй Фейсбук-сторінці, пояснивши, що таку ціну вдалось встановити ціну за рахунок мінімальної власної націнки.

«Станом на сьогодні ми обслуговуємо вже 9% споживачів в Україні = 1,1 млн домогосподарств (з урахуванням клієнтів ПОН)», йдеться у повідомленні.

І зазначається, що компанія закуповує газ на умовах, доступних усім іншим постачальникам. «Нафтогаз України».

«Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний» у минулому році, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів», підкреслюють у компанії, і звертають увагу на можливість змінити постачальника газу, обравши того,хто запропонує найвигідніші для споживача умови.

ДОВІДКА. Гранична ціна на газ із 1 лютого і до 31 березня регулюється урядовою постановою № 25 від 18 січня 2021 р. У квітні ціна на блакитне паливо має встановлюватися на ринкових умовах.

«Погляд» повідомляв, що ціну на газ встановлюватимуть раз на рік.

Також «Погляд»  інформував, що  народні депутати хочуть повернути пільговий тариф на електроенергію.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.