Яготин
Надзвичайні новини
Розшук

На Яготинщині розшукали літнього чоловіка, який вийшов за продуктами і зник

День за днем поліцейські обстежували місцевість, шукали чоловіка також вночі.

На Яготинщині розшукали літнього чоловіка, який вийшов за продуктами і зник - зображення
Фото: начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов

На Яготинщині розшукали літнього чоловіка, який вийшов за продуктами і зник. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Відомо, що 16 серпня пацієнт Яготинської лікарні вийшов за продуктами і зник. На пошуки дідуся було задіяно всі підрозділи поліції Київщини, долучились також військові та знайомі зниклого дідуся.

"Шукали 4 доби, ризикували життям, та все ж знайшли 62-річного Володимира. Неймовірна історія порятунку! День за днем ми обстежували місцевість, шукали також вночі,  втім результату не було. Допомогла пильність рядового поліції Богдана Купрія, який почув з лісу слабкий голос і кинувся на допомогу крізь хащі і болота", –

начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов

На Яготинщині розшукали літнього чоловіка, який вийшов за продуктами і зник - зображення

Як виявилось, бідолашний чоловік потрапив в трясовину і не міг вибратись. Поліцейський доклав усіх зусиль, аби витягнути чоловіка, сам ледь не загинув.

Кінолог Олексій Новодєд разом зі службовим псом саме були поряд і допомогли в порятунку. На місце події ми викликали і рятувальників.

На Яготинщині розшукали літнього чоловіка, який вийшов за продуктами і зник - зображення

Повідомляється, що виснаженого і змученого, але все ж живого Володимира доставили в лікарню. Наразі з літнім чоловіком все добре.

Нагадаємо, нещодавно поліція розшукала зниклу дівчину з Гостомеля.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.